All Products
-
Mark From USAThanks very much for your perfect quality and VIP service, we will keep contract and do more business with you! -
Lionel LoboWe received your goods last thursday and we are very pleased with the quality of your product.
Keywords [ soft drink can lids ] match 86 Products.
Metal Flexible Aluminium Beer Cans 355ml Standard Aluminum Soft Drink Cans
| Use: | Canned Food |
|---|---|
| Material: | Metal,aluminum,Plastic |
| Metal Type: | Aluminum |
Slim Aluminum Beverage Cans 180ml 190ml Lid With Logo 200# Energy Drink
| Use: | Beer, Coffee,juice, Cola,energy Drink, Soda, Soft Drink,carbonated Drink,beverage,vodka Drink, Wine,water |
|---|---|
| Material: | Aluminum,Aluminum Alloy 3104 |
| Size: | 150/185/250/269/310/330/350/355/473/500ML |
330 Ml Cola Sleek Aluminium Drinks Can , Steel Beverage Cans Custom Logo
| Use: | Beer, Coffee,juice, Cola,energy Drink, Soda, Soft Drink,carbonated Drink,beverage,vodka Drink, Wine,water |
|---|---|
| Material: | Aluminum,Aluminum Alloy 3104 |
| Shape: | Cylinder,slim Cans |
250ml Slim Cylinder Carving Aluminum Beverage Cans Epoxy Coating
| Material: | Aluminum,Aluminum Alloy 3104 |
|---|---|
| Shape: | Cylinder,slim Cans |
| Lid&cap: | 200#,color Pull Ring,carving Ward,black Lid,golden Lid,lid With Logo |
Sleek 250ml Steel Soda Cans 100% Well Sealing Black Lid Color Pull Ringcustom blank aluminum cans
| Material: | Aluminum,Aluminum Alloy 3104 |
|---|---|
| Color: | Customized,max 8 Colors,matt And Shine Style |
| Lid&cap: | 200#,color Pull Ring,carving Ward,black Lid,golden Lid,lid With Logo |
Food Grade 500ml Blank Printed Aluminum Beer Cans
| Material:: | Aluminum |
|---|---|
| Industrial Use:: | Drink,juice,beverage |
| Sealing Type:: | Easy Open Lid B64 CDL |
2020 new B64 beer cans aluminum,202# full open panel aluminum EOE Lid
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Usage: | Beer,soda Drink,energy Drink, Cole |
| Type: | B64 Lid,202 LOE,BDL Lid,superend |
Fruit Juice Beverage Can Filling Plant Milk Beverage Health Drink Ice Tea Energy OEM
| Volume: | 150ml 187ml 250ml 330ml 355ml 500ml |
|---|---|
| Drink: | Fruit Juice Beverage Plant Beverage Milk Beverage Health Drink Ice Tea Energy |
| Print: | Brand Custom |
Energy Drink Sleek 355ml 12oz Aluminum Beverage Cans
| Size: | 473ml,16oz Ounce,355ml Sleek |
|---|---|
| LOGO: | Customer Request |
| Item: | Sleek 355ml Mini Aluminum Printed Tin Can 12oz For Beer |
330ml Custom Printed Aluminum Cans Bpa Free Beer Cans 0.25 - 0.27mm Thickness
| Use: | Beer, Coffee,juice, Cola,energy Drink, Soda, Soft Drink,carbonated Drink,beverage,vodka Drink, Wine,water |
|---|---|
| Material: | Aluminum,Aluminum Alloy 3104 |
| Size: | 150/185/250/269/310/330/350/355/473/500ML |

